Zobacz:


Odpowiedz 
Numer IBAN w Banku BPH
Autor Wiadomość
pawdel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Post: #1
Numer IBAN w Banku BPH
Numer IBAN jest numerem rachunku bankowego stosowanym międzynarodowo jako standard. Oznacza się nim zarówno konta osób fizycznych jak i firm, prowadzone przez dany bank.
Wprowadzono go aby ustandaryzować płatności w strefie euro w europejskiej walucie pomiędzy bankami, czyli w euro. Przykładowo dla opisywanego przeze mnie na blogu Banku BPH http://kontomiar.pl/bank-bph-konto-opinie jest tworzony na zasadach podobnych jak w pozostałych obecnych w Polsce instytucjach bankowych.

IBAN dla Banku BPH to BPHKPLPKXXX

Znalazłem tam nową forme sprawdzenia wiarygodności kredytobiorcy
Ściągnięcie klienta, ciekawy program kampanii reklamowej jednak w tej dziedzinie mistrzostwo świata ustanowił okmoney. Instytucja ta udziela krótkoterminowych pożyczek na podstawie wpłaty na ich konto 1 (słownie; jednego) grosza z naszego konta. Na tej podstawie bez wychodzenia możemy łatwo uruchomić kasę na dowolny cel. Ciekawe, prawda ....

To tak samo jak z sms365 też jeden grosz wystarcza, wiele jest takich pożyczek pozabankowych, co na krótki termin właśnie pożyczają a weryfikacją jest przelew a raczej dane w nim widoczne. 1 gr to nie nowość, jak się zobaczy 1 zł to nie pomyślcie, że to aż 1000x więcej Oczko Jeśli opłata wynosi więcej można już podejrzewać, że właśnie tak zarabia dana firma.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2015 03:43 AM przez pawdel.)
11-12-2015 03:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

skup monet katowice

psychiatra katowice

Kontakt | Forum Bankowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group | ORANGE ACCENT | By Kyle M at cmybb.com